Громадяни, які звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи можуть уже мати підготовлене самостійно резюме, а можуть скласти його в центрі зайнятості за допомогою фахівців. Підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Це візитна картка особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежать шанси на отримання бажаної посади.

Нещодавно у Відділі надання соціальних послуг в Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) відбувся черговий профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме», в якому взяли участь 11 безробітних осіб.

Учасників семінару ознайомили з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Далі фахівець з профорієнтації Відділу Наталя Костюк презентувала нестандартний вид резюме – відеорезюме, яке допоможе підвищити шанси на ринку праці. «В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Грамотно складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення вас на співбесіду», - повідомила вона.

В кінці заходу для безробітних був продемонстрований ролик «Пошук роботи».

«Характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце. У конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце. Так що резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні», - підсумувала фахівець з профорієнтації Відділу надання соціальних послуг в Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Наталія Костюк.