Публікація газети «Вісті Придніпров’я» від 16.11.2023

18 підприємців з Дніпропетровщини отримають кошти від держави на розвиток власної справи..Такими є результати 19 хвилі урядової програми «єРобота», яка тривала з 9 по 22 жовтня 2023 року.

Наша область – серед 5 регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень. Найбільше успішних проєктів надійшло з Кривого Рогу та Дніпра. Повідомляють у Дніпропетровській обласній раді.

Загалом з початку року з області маємо 248 переможців. Їх бізнес-плани передбачають створення майже 550 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області майже 59 млн гривень.

Напрямки підприємництва різноманітні. Це відкриття навчального центру для косметологів, салону декоративно-оздоблювальних матеріалів, шоуруму: торгівля сумками та аксесуарами, кав’ярні, точки продажу очищеної питної води та фаст-фуду та багато іншого.

До уваги тих, хто має намір приєднатися до програми. Якщо ви маєте ідею для бізнесу чи хочете розвивати вже наявний, необхідно подати заявку на мікрогрант на порталі Дія.

За уточнюючою інформацією звертайтеся на «Гарячу лінію» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69.