Криворізький міськрайонний центр зайнятості взяв участь в інформаційному семінарі «Підприємницькі кроки: важливі зміни в законодавстві для ведення бізнесу», що пройшов у виконкомі Саксаганської районної у місті ради для суб’єктів господарювання міста. Цільова аудиторія – близько 60 підприємців.

Семінар проводився в рамках виконання заходів Програми розвитку сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у Кривому Розі на 2017-2020 роки.

Заступник начальника управління розвитку підприємництва виконкому міськради Людмила Прохорець розповіла про створення механізму підтримки підприємництва та активізацію конструктивного діалогу між органами місцевого самоврядування та бізнесом.

Заступник директора Криворізького МРЦЗ Лариса Шевченко презентувала можливості служби зайнятості у наданні послуг роботодавцям у сфері малого бізнесу, спрямовані на стимулювання розвитку підприємництва.

Спікери семінару висвітлювали практичні питання щодо застосування єдиного податку, правил роботи з готівкою, ведення кадрової роботи.

По закінченню зустрічі учасникам запропонували друковані матеріали – брошуру «Віртуальний бізнес-інкубатор: електронна платформа керування міської влади», збірники міських регуляторних актів та інші.

До відома, семінар – один із серії навчальних курсів, ініціаторами створення яких є міська газета «Приватний підприємець».