Фахівці Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели для шукачів роботи семінар «З орієнтації на службу в Збройних Силах України».

У заході взяли участь інструктор відділення рекрутингу Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Покровський ТЦК та СП) Сергій Любецький, старший офіцер відділення призову Сергій Головань та 12 безробітних осіб.

На початку заходу фахівці Філії проінформували шукачів роботи про спектр сучасних послуг служби зайнятості, тенденції розвитку ринку праці району та актуальні вакансії.

«Завдяки впровадженню інституту кар’єрних радників, безробітні громадяни мають можливість отримати більш якісні послуги та розраховувати на індивідуальних підхід», – зазначила фахівець Філії Людмила Яланська.

У свою чергу, представники Покровського ТЦК та СП розповіли про можливість проходження навчання в Школі успіху задля отримання офіцерського звання для подальшої служби в Збройних Силах України. Також в ході семінару обговорювалась можливість працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу, переваги запропонованої роботи та перспективи кар’єрного зростання після проходження навчання у вищих військових навчальних закладах України.