Фахівчиня Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Надія Волнянська провела тренінг «Секрети успішної самопрезентації» для безробітних осіб, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості.

Мета заходу – підвищення мотивації безробітних з пошуку роботи; оволодіння навичками самопрезентації та ділового спілкування.

На початку інтенсиву Надія Сергіївна розкрила сутність поняття «самопрезентація» та акцентувала увагу клієнтів на важливості застосування комунікативних навичок на усіх етапах працевлаштування.

Під час практичних завдань учасники: визначили складові успішної самопрезентації; виявили та проаналізували причини невпевненості на співбесіді та вчилися долали комунікативні бар’єри; оволоділи навичками самопрезентації; навчились формувати позитивний імідж.

«Для підтримки власної конкурентоспроможності на ринку праці важливо не тільки бути кваліфікованим спеціалістом, але й уміти заявити роботодавцю про себе. А для цього важливо розвивати комунікативні навички, навчитися презентувати себе та свої професійні досягнення таким чином, щоб роботодавець зацікавився саме вашою кандидатурою», – резюмувала Н. Волнянська.