Під таким гаслом фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».

На початку заходу присутніх ознайомили із статистичними даними торгівлі людьми в Україні, розглянули поняття «нелегальна трудова міграція» та «торгівля людьми», обговорили міфи та стереотипи, які існують в суспільстві щодо цього явища.

Після перегляду роликів «Ловці мрій» та «Життя на продаж», фахівець центру зайнятості Ірина Пасішна ознайомила учасників з формами і методами вербування та експлуатації людини, небезпечними стереотипи та реаліями, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, видами шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, консульським захистом.

Шляхом мозкового штурму учасники семінару розробили пам’ятку людині, що шукає роботу за кордоном, а також отримали роздатковий матеріал, контакти та телефони для звернень.

На завершення заходу Павло Моргун, представник МОМ та громадської організації «Промінь», розповів про роботу організації та відповів на ряд запитань, які виникли у присутніх.