Тільки завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує ефективне працевлаштування незайнятого населення. Сучасні можливості та послуги служби зайнятості створюють усі умови для залучення якомога більшої кількості роботодавців до активної участі у загальнодержавному соціально-економічному процесі.

У Томаківському районному центрі зайнятості існує ряд заходів для роботодавців, направлених на поточне та перспективне задоволення потреб підприємств, організацій, установ у кваліфікованих кадрах та спрямованих на інформування учасників про зміни в законодавстві, ознайомлення з механізмами реалізації державної політики у сфері зайнятості. Однією з таких форм співпраці з роботодавцями є проведення міні-семінарів задля правового інформування роботодавців.

Так, роботодавці вкотре завітали до Томаківського РЦЗ, де відбувся семінар на тему: «Права та обов’язки роботодавців», де взяли участь представники 8 підприємств Томаківського району.

Під час заходу присутні ознайомилися з послугами державної служби зайнятості, трудовим законодавством щодо використання найманої праці. Фахівці центру розповіли про можливості служби зайнятості у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації кадрів на замовлення роботодавців.

Працівники Томаківського РЦЗ зауважили, що головною метою проведення таких заходів є підвищення рівня поінформованості клієнтів служби зайнятості про  можливості служби зайнятості, права та обов'язки, які встановлюються згідно з законодавством для населення та роботодавців. Таке ділове спілкування дає позитивний імпульс до подальшої співпраці зі службою зайнятості.

На завершення семінару його учасники отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання.