У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю за участю представника Криворізького центру безоплатної правової допомоги. Учасниками зустрічі стали 17 безробітних осіб з інвалідністю.

Фахівець з профорієнтації міськрайцентру зайнятості Лариса Настич розповіла учасникам семінару про стан ринку праці міста, актуальні вакансії для осіб з інвалідністю, послуги служби зайнятості та особливості працевлаштування людей такої категорії.

Про основи трудового законодавства, необхідність захисту трудових прав, державні гарантії у сфері зайнятості, важливі аспекти працевлаштування розповіла начальник відділу Першого Криворізького центру безоплатної правової допомоги Катерина Коробійчук.

«Звернутися за правовою допомогою можна за місцем фактичного проживання незалежно від реєстрації. Якщо вам необхідна юридична консультація або правовий захист, наші фахівці допоможуть та нададуть повний спектр послуг, які передбачено законодавством», – зазначила Катерина під час презентації роботи Першого Криворізького центру безоплатної правової допомоги та його підрозділів в Кривому Розі.

Також учасникам зустрічі розповіли про інформаційні ресурси, де є можливість отримати юридичні консультації з будь-яких правових питань. Зокрема, слухачі дізнались про всеукраїнську «гарячу лінію» безкоштовної правової допомоги, портал державних послуг населенню IGOV, довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalаid».