Днями на базі Дніпровського міського центру зайнятості був проведений семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості – Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (ЦПТО ДСЗ), у якому взяли участь 19 безробітних осіб та випускниця групи за напрямком «Молодша медична сестра з догляду за хворими» Наталія Шавріна, яка закінчила навчання у ЦПТО ДСЗ.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дніпровського МЦЗ Анастасія Голуб розповіла присутнім про можливість безкоштовного навчання за направленням служби зайнятості та ознайомила з переліком професій, за якими можливо пройти навчання.

Далі зустріч продовжила колишня студентка, а сьогодні – успішно працевлаштована «молодша медична сестра» Наталія Шавріна. Вона розповіла безробітним про уважне ставлення педагогів та сам навчальний процес: зміст теоретичного курсу та проходження навчальної практики на базі Дніпровського клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги у відділенні реанімації. Крім того, Наталія поділилася деякими здобутими знаннями та презентувала фото та відеоматеріал, який підготували студенти під час навчання на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Безробітні із зацікавленістю слухали та задавали питання у ході презентації, особливо їх цікавила інформація про перспективи подальшого працевлаштування після закінчення навчання за сприяння служби зайнятості.

У результаті семінару декілька осіб виявили бажання навчатись за професією «Молодша медична сестра» та отримали направлення на попередній медичний огляд.