У Покровській районній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулися семінари для осіб з інвалідністю.

Учасниками зустрічей стали 12 безробітних осіб даної категорії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Філії Жанна Ведмєдєва розповіла присутнім про можливість участі у реабілітаційних проєктах.

«На сьогодні Фондом соціального захисту інвалідів ініційовано та проведено щорічний конкурс проєктів, метою яких є соціальна реабілітація, отримання професійних компетенцій, навичок та подальшого працевлаштування осіб з інвалідністю», - повідомила Жанна Іванівна.

Також додала, що визнані переможцями три проєкти для реабілітації осіб з інвалідністю: «Дитяча мрія», «Нові професії для жінок – нові можливості для країни» та «Професія для життя». Всі проєкти відбуватимуться у змішаному форматі: онлайн та офлайн.

Під кінець заходу Жанна Ведмєдєва відповіла на всі запитання, які виникли під час обговорення щодо участі у реабілітаційних проєктах.

Як результат, декілька учасників виявили бажання більш детально ознайомитися з правилами та умовами участі у проєктах.

***

Того ж дня відбувся семінар для 12 ветеранів та учасників АТО/ООС. Жанна Ведмєдєва розповіла про можливості участі у проєктах, які діють на території України для підтримки та реабілітації АТОвців.

Присутні дізналися про проєкт із навчання та перекваліфікації, що втілюється командною ГО «Центр зайнятості Вільних людей».

«Основною метою проєкту – є сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу у перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають необхідним критеріям», - повідомила Жанна Іванівна.

Ветерани та учасники АТО жваво та із зацікавленням сприйняли надану інформацію.