Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

7 лютого 2018 року фахівці відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели семінар-навчання для спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення профорієнтаційної роботи у Дніпровському міському, Дніпровському та Покровському районних центрах зайнятості щодо використання в роботі оновлених програмних продуктів, а саме: автоматизоване робоче місце «ПрофКонсультант» та автоматизованої системи «Оптант Плюс».

Учасникам семінару наголосили, що зазначені програмні продукти забезпечують автоматизацію процесу надання профорієнтаційних послуг з використанням сучасних методик психодіагностики, сприяючи забезпеченню стабільно високої якості надання послуг населенню.

На сьогоднішній день всі центри зайнятості Дніпропетровського регіону забезпечені сучасним психодіагностичним інструментарієм.

До відома: У 2017 році фахівці Дніпропетровського регіону надали понад 4,9 тис. послуг з використанням АРМ « ПроФконсультант» та АС «Оптант».