Сприяння в працевлаштуванні осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі знаходиться на особливому контролі Державної служби зайнятості.

Нещодавно фахівці Кам'янського міського центру зайнятості провели черговий семінар для засуджених  державної установи «Кам'янська виправна колонію №34».

Згідно з угодою про співпрацю між державною установою «Кам'янська виправна колонія №34» та центром зайнятості фахівці центру зайнятості систематично, кожного місяця, відвідують колонію та проводять серед засуджених роз’яснювальну роботу.

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, отримати професію, побудувати професійну кар’єру, вибрати форми та напрями професійного навчання засудженим виправній колонії – таку допомогу засудженим сьогодні пропонує служба зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Кам'янського міського центру зайнятості Наталія Коновалова розповіла присутнім про основні послуги, які надає служба зайнятості, поінформувала щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та переліку необхідних документів; можливість працевлаштування, оволодіння новою професією шляхом професійного навчання та перекваліфікації після звільнення з місць позбавлення волі.

Під час проведення семінару засуджені із зацікавленістю спілкувались з фахівцями центру зайнятості, адже після звільнення з установи мріють успішно долучитися до життя суспільства та влаштуватись на офіційну роботу.

Разом з тим, засуджених запевнили, що фахівці служби зайнятості завжди готові надати допомогу людям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях та наголосили, що основна мета діяльності служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню, тому головним  завданням є підбір підходящих вакансій.