З метою формування навичок самопрезентації та складання ефективного резюме у безробітних фахівці Відділу надання соціальних послуг у Юр`ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) провели черговий семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» для шукачів роботи.

Під час заходу учасники семінару ознайомились з основними правилами складання резюме, його видами та структурою; дізналися перелік поширених помилок при складанні головного «документу» шукача роботи та проаналізували власні помилки при його написанні.

«Резюме – потужний засіб самореклами на ринку праці. Правильно складене резюме є передумовою успішного працевлаштування, адже роботодавець формує перше враження про кандидата через цей документ», – зазначають фахівці Відділу.

Цікавою та новою для шукачів роботи виявилася інформація щодо популярності та ефективності відеорезюме, як сучасного засобу самореклами. Безробітним продемонстрували декілька варіантів вдалої та креативної самопрезентації. Після чого учасники семінару отримали пошагову інструкцію створення відеорезюме.

До відома: успішним прикладом того, як грамотно складене резюме стало вирішальним на шляху до працевлаштування, є історія Анастасії Кононенко.

Жінка звернулася до центру зайнятості з метою пошуку роботи. Відвідавши профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» безробітна зацікавилася можливістю створення оригінального резюме, як власної візитної картки на ринку праці.

За допомогою фахівців служби зайнятості шукачка роботи склала резюме, яке було запропоновано на розгляд роботодавцю – ФОП Крива К.В. на заявлену вакансію пекаря. Жінка отримала запрошення на співбесіду з роботодавцем, яку вона пройшла успішно. Після проведення професійного відбору та психодіагностики Анастасії запропонували пройти стажування на робочому місці за професією пекаря з подальшим працевлаштуванням.