Одним із ганебних явищ, з яким зіткнулося українське суспільство є «торгівля людьми». Причини цього явища різні, проте наслідки однаково жахливі – поламані людські долі, зневіра, тяжкий психологічний стан тощо.

З метою упередження виникнення небезпечних ситуацій при працевлаштуванні за кордоном фахівці Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для шукачів роботи міста.

В ході заходу присутні ознайомились з визначенням поняття «торгівля людьми», та розглянули його сучасні форми. Також шукачів роботи проінформували про механізм отримання статусу постраждалого від «торгівлі людьми» та види підтримки постраждалих від «сучасного рабства» (правова, психологічна, соціальна та матеріальна допомога, відновлення документів, сприяння у працевлаштуванні, медичне обстеження та лікування).

«Ваша безпека в ваших руках, тому якщо ви зважилися на трудову міграцію, обирайте лише легальну зайнятість», – зазначила фахівець Філії Наталія Бондаренко.