У приміщенні Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) відбувся семінар «Легальна зайнятість населення, трудове законодавство та послуги служби зайнятості» для роботодавців міста.

У заході взяли участь Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Іващенко, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської міської Ради Олена Бабкіна.

Заступник директора Філії Оксана Лобанова ознайомила учасників семінару з інноваціями в обслуговуванні роботодавців, а саме: впровадження інституту кар’єрного радника безробітного, рекрутингові методики у питанні підбору кадрів та прискорення працевлаштування безробітних, організація навчання безробітних у роботодавця за дуальною формою.

«Роботодавці – головні клієнти служби зайнятості, діяльність яких впливає на соціально-економічну ситуацію в місті. Важливість якісної взаємодії з роботодавцями важко заперечити, хоча далеко ще не всі працедавці змогли на практиці оцінити переваги нових перспективних напрямків співпраці зі службою зайнятості», – зазначає О.Лобанова.

Також роботодавців ознайомили з послугами служби зайнятості: громадські роботи та тимчасова зайнятість, професійне навчання безробітних за дуальною формою навчання та шляхом стажування безпосередньо на виробництві; компенсація фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного; компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

У свою чергу, Ігор Іващенко проінформував роботодавців про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та договорів «аутстафінгу», нагадав про ризики та відповідальність працедавців, які не додержуються Закону «Про Працю».