Фахівці Верхньодніпровської районній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) спільно з представниками Держпраці провели семінар для роботодавців, де обговорювали питання оформлення трудових відносин та легалізації зайнятості.

Розпочинаючи захід директор Філії Наталія Чопенко ознайомила роботодавців з тенденціями розвитку місцевого ринку праці, проінформувала щодо професійно-кваліфікаційного складу безробітних, які перебувають на обліку Філії та акцентувала увагу партнерів на необхідність створення нових робочих місць з метою зменшення рівня безробіття у районі.

Також учасники семінару отримали інформацію щодо форм звітності та видів послуг, які надає державна служба зайнятості роботодавцям: компенсація ЄСВ, організація громадських та інших видів робіт тимчасового характеру, компенсація витрат на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО, стажування на робочому місці, професійне навчання на замовлення роботодавця тощо. Особлива увага була приділена новаціям в обслуговуванні та електронним сервісам ДСЗ.

В свою чергу, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпродзержинському регіоні Управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Оксана Лапенко розповіла працедавцям про головні аспекти оформлення трудових відносин з найманими працівниками, особливості ведення документообігу в сільськогосподарському секторі та зробила акцент на неприпустимості допущення до роботи працівників, без належного оформлення трудових відносин.

Наприкінці зустрічі роботодавці мали можливість індивідуально проконсультуватися з представником Держпраці та отримали відповіді на свої запитання.