У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо детінізації зайнятості фахівці Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців.

Відкрила захід директор Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Логвиненко, яка ознайомила учасників з тенденціями розвитку місцевого ринку праці та акцентувала увагу на перевагах ведення легального бізнесу: гарантія кадрової та фінансової стабільності підприємства, соціальний захист найманих працівників, гарна репутація на ринку праці.

«Роботодавці, які працюють в легальному полі та працевлаштовують безробітних на нові робочі місця можуть отримати компенсацію єдиного соціального внеску та скористатися іншими послугами, які допомагають заощаджувати. Кожний працедавець має власного консультанта, а підбір працівників здійснюється з використанням рекрутингових методик. А ще підприємства мають можливість вирішити свої кадрові проблеми шляхом професійної підготовки безробітних, або залучивши їх до робіт тимчасового характеру», – зауважила В. Логвиненко.

Роботодавцям була презентована державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Наприкінці заходу фахівці Філії нагадали роботодавцям про головні аспекти оформлення трудових відносин з найманими працівниками та зауважили на необхідності дотримання норм чинного трудового законодавства.