Триває співпраця Криворізького міськрайонного центру зайнятості з Відділами обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Днями в Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості відбувся черговий інформаційно-консультативний семінар для безробітних осіб старше 50 років за участю головного спеціаліста відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №18 ГУ Пенсійного Фонду України в Дніпропетровській області Олени Алєєвої.

У заході взяли участь 19 безробітних зазначеної категорії.

На початку зустрічі провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ольга Купріянова проінформувала присутніх про особливості працевлаштування осіб передпенсійного віку. Разом розглянули перспективи професійної самореалізації, визначили шляхи подолання невпевненості та побудови власної стратегії пошуку роботи.

Зокрема фахівець звернула увагу присутніх на важливість офіційної трудової діяльності, як основу соціальної захищеності працюючого населення.

Олена Алєєва ознайомила з роботою Порталу електронних послуг ПФУ, процедурою реєстрації та подальшого користування ресурсом; обговорили вимоги до страхового стажу та від чого залежить вік виходу на пенсію.

Особливу увагу присутніх зосередила на послугу «Автоматичне призначення пенсії», за допомогою якого у будь-який час без необхідності відвідувань ПФУ майбутній пенсіонер може подати документи на призначення пенсії, яка буде йому нарахована при досягненні пенсійного віку.

Наприкінці Олена Олександрівна надала індивідуальні консультації кожному бажаючому.

Підсумуємо: учасники підвищили рівень обізнаності з питань пенсійного та соціального забезпечення, а фахівці служби зайнятості спонукали їх до активного пошуку роботи та легального працевлаштування.