Одним із головних завдань служби зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями. Дніпропетровська обласна служба зайнятості визначає коло інтересів роботодавця, кадрові проблеми кожного підприємства та на підставі здійсненого аналізу пропонує конкретні послуги, спрямовані на позитивне розв'язання проблем роботодавця.

Так, 14 березня 2018 року на базі Кам'янського міського центру зайнятості фахівцями відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами Дніпропетровського обласного центру зайнятості проведений тренінг: «Використання ресурсного потенціалу фахівця задля профілактики професійного вигорання» для керівників кадрових служб та фахівців служб з навчання персоналу 7-ми ринкоутворюючих підприємств міста. У заході взяли участь 14 осіб.

Мета тренінгу - знаходження внутрішніх ресурсів фахівців для профілактики професійного вигорання.

Відкрив захід директор Кам'янського міського центру зайнятості Олег Морохов, який наголосив: «Проблема професійного вигорання є дуже важливою та актуальною для фахівців, які працюють з людьми».

Провідний фахівець з питань зайнятості ОЦЗ Олена Бобир ознайомила присутніх з основними причинами і симптомами синдрому професійного вигорання, як наслідку довготривалих професійних стресів. Саме надмірний стрес утворює проблеми для фахівця та організації.

Учасники зрозуміли, що професійне вигорання розвивається поступово. Задля вчасного попередження, необхідно вчасно відслідковувати динаміку розвитку вигорання та вживати відповідних заходів для знаходження власних ресурсів. До того ж, обдумано розподіляти свої навантаження, вчитися переключатися з одного виду діяльності на інший тощо.

На тренінгу учасники отримали знання, які допоможуть не допустити стан виснаження, навчились ідентифікувати стресори.

Під час виконання завдань присутні щиро ділився власним досвідом та ситуаціями з підбору персоналу, які відбувались за останній час на підприємствах. Кожний з них сформував позитивне ставлення до власної професійної діяльності.

На завершення тренінгу всім учасникам побажали наснаги і творчого підходу до життя взагалі і роботи зокрема. Учасники подякували організаторам заходу та висловили сподівання, що вже в найближчому майбутньому вони знову зможуть поспілкуватись в такій приємній і неформальній обстановці, почути поради професіоналів та втілити їх у життя.