Днями у Тернівській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Договори цивільно-правового характеру». У зустрічі взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровський області В.В. Козирєва. 

Учасникам семінару надали роз`яснення щодо визначення терміну «Цивільно-правові відносини», детально навели критерії ознак розмежування між роботою за трудовими договорами та договорами підряду. Також були висвітлені інші питання трудового законодавства, такі як: дотримання мінімальних гарантій, терміни сплати заробітної плати та інше.

В рамках діалогу з роботодавцями фахівці відповіли на додаткові питання присутніх та зазначили, що завдяки участі у семінарах, які проводить служба зайнятості, підвищується рівень обізнаності з питань трудового законодавства.