Хорошу роботу знаходять активні здобувачі. Однак кандидатам не завжди зрозуміло, як саме правильно скласти резюме, наскільки ймовірним є отримати запрошення на співбесіду, зі скількома претендентами доводиться конкурувати за місце.

Так, з метою навчання техніці пошуку роботи фахівці Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) на постійній основі проводять семінари для безробітних.

10 січня 2019 року пройшов профконсультаційний семінар на тему «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». Метою зустрічі стало навчання слухачів тонкощам ефективної самопрезентації.

В рамках спілкування учасників заходу інформували про види та етапи співбесіди, основні правила поведінки кандидатів при проходженні інтерв’ю з роботодавцем, розкрили тему стрес-співбесіди та розповіли слухачам семінару про психологічні тонкощі невербальної комунікації.

Семінар був насичений дискусіями і питаннями. Особливу складність серед учасників викликав блок, присвячений позиціонування себе як фахівця. Лектором було запропоновано техніки, які допоможуть підготуватись до інтерв’ю та найкращим  чином презентувати свої професійні досягнення.

«Проведення подібних зустрічі є ресурсними та корисними для клієнтів служби зайнятості, саме тому фахівцями Філії і надалі планується проводитись робота у цьому напрямку», - зазначає заступник начальника відділу активної підтримки безробітних М.Ю.Бродова.