Фахівці Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському району Нікопольського міськрайонного центру зайнятості провели для мешканців Апостолівської, Нивотрудівської, Грушівської та Зеленодольської об’єднаних територіальних громад навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства». У семінарі взяли участь 30 шукачів роботи.

Запрошена на захід викладач Нікопольського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету Юлія Капран ознайомила присутніх з технологією висадки молодих саджанців кущів та дерев, а саме: як вірно обрати місце для посадки та посадкову яму; як висаджувати саджанці кущів та дерев; як доглядати за молодими саджанцями, щоб виростити високоврожайне дерево.

«Успішна та своєчасна обрізка допомагає підтримувати здоров'я рослин та їх красу, а у плодових культур підвищує їх продуктивність та покращує якість врожаю, регулює обмінні процеси всередині дерева. Завдяки грамотному обрізанню кожна гілка дерева отримує необхідну кількість світла й власного простору, не заважаючи іншим», - зазначила Ю.Капран.

Учасники заходу отримали корисну інформації щодо формування крони дерева та ґрунтознавства.

Всі присутні отримали змістовні відповіді на свої запитання та чітко зрозуміли, якщо правильно проводити всі етапи, чітко слідувати всім інструкціям, дотримуватися всіх правил – результат не змусить себе довго чекати.

Наприкінці заходу шукачі роботи висловили вдячність фахівцям Відділу та представнику коледжу за отримані знання та корисні поради.