У приміщенні Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського ОЦЗ із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій МОЗ фахівці з профорієнтації центру зайнятості відновили проведення семінарів з техніки пошуку роботи у звичному для відвідувачів режимі.

Пошук роботи - процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є безпосереднє проходження самої співбесіди, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

Так, на тренінгу «Як скласти резюме» 4 учасників ознайомили з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце, а конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце. А отже - резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні!

Сподіваємося, що здобуті під час тренінгу знання і практичні навики допоможуть кожному його учаснику знайти підходящу роботу в найкоротші терміни.