З метою ознайомлення шукачів роботи з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками у Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) регулярно проходять  семінари з техніки пошуку роботи: «Використання джерел інформації про вакансії».

Учасникам семінару презентували відеоролики освітнього серіалу «Пошук роботи» на тему: «Робота мрії. Як її знайти?», де наголошується, що  приступати до пошуку вакантного місця необхідно виважено, самокритично, і якомога об’єктивніше оцінювати свої психологічні особливості і можливості, та чітко формувати цілі.

В рамках зустрічі шукачі роботи ділились досвідом використання різних джерел про вакансії, обмінювались думками та отримали корисну інформацію, необхідну для пошуку роботи та успішного працевлаштування.

У результаті проведеного заходу безробітні особи засвоїли, що інформацію про вакансії можна знайти не лише в ЗМІ, мережі Інтернет чи в центрах зайнятості, а й безпосередньо звернутися до роботодавця, відвідати ярмарок вакансій, звернутися до знайомих або друзів. 

«Фахівці Філії постійно обробляють різноманітні джерела інформації, знаходять цікавий та змістовний матеріал, щоб презентувати його безробітним», - зазначає директор Філії Оксана Кравченко.