У Синельниківській міськрайонній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості пройшов тематичний семінар - навчання для працівників, спрямований на формування всебічних знань з антикорупційного законодавства.

Провідний юрисконсульт Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Євген Зайченко провів роз’яснювальну роботу стосовно дотримання антикорупційного законодавства. Зокрема, керуючись Законом України «Про запобігання корупції» №1700-VII, він роз’яснив та надав професійні рекомендації стосовно запобігання корупційним проявам та недопущення порушень антикорупційного законодавства.

У ході семінару працівникам Філії надали методичні рекомендації стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, обмежень щодо одержання подарунків працівниками служби зайнятості, питання з обмежень використання службових повноважень чи свого становища.

Також учасники семінару детально розглянули відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. «За вчинення корупційних дій особи, які вчинили зазначені правопорушення, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законодавством порядку», - наголосив Євген Зайченко.

По закінченню семінару присутні закріпили знання чинного антикорупційного законодавства, обговорили проблемні питання протидії корупції та отримали відповіді на запитання.