У рамках співпраці з Дніпровським державним технічним університетом у приміщенні відділу надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського міського центру зайнятості доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Дніпровського державного технічного університету Кучер Маргарита провела серію тренінгів для безробітних осіб. Завдяки їй 75 учасників дізналися, що таке мотивація до праці, які є інструменти її підвищення.

Під час семінарів були розглянуті питання щодо працевлаштування безробітних: особливості працевлаштування в сучасних умовах, основні джерела і методи пошуку роботи, інструменти пошуку роботи, самопрезентація, техніка пошуку роботи, оформлення документів при прийомі на роботу.

Доцент познайомила  шукачів роботи з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні, у свою чергу, аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

 «Пошук роботи – це процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є безпосереднє проходження самої співбесіди, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості - запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху», - зазначила Маргарита Кучер звертаючись до учасників.

Також вона розповіла, що характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце, а в конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце.

Присутні жваво дискутували, деякі з учасників висловили власну позицію, взяли до уваги запропоновані викладачем поради, способи та варіанти їх застосування.

Сподіваємося, що здобуті під час семінарів - тренінгів  знання і практичні навики допоможуть кожному його учаснику знайти підходящу роботу.