У рамках проведення інформаційної кампанії по запровадженню послуги патронату та наставництва над дитиною, фахівці Жовтоводської міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з представником КЗ «Центр надання соціальних послуг» Жовтоводської міської ради Світланою Скупейко та патронатним вихователем Євгеном Базилюком провели семінар для безробітних.

Учасниками заходу стали 11 пошукачів.

На початку заходу представниця КЗ «Центр надання соціальних послуг» Жовтоводської міської ради роз’яснила присутнім поняття «патронат над дитиною», ознайомила з вимогами до кандидатів у патронатні вихователі та надала перелік необхідних документів.

Також С. Скупейко повідомила, що претенденти на посаду мають пройти потужний курс підготовки – обов’язкове навчання, що передує створенню патронатної сім’ї.

Запрошений на захід патронатний вихователь Євген Базилюк поділився з учасниками семінару власним досвідом роботи. Чоловік разом із дружиною стали першою патронатною родиною у Дніпропетровській області.

«Опановувати цю непросту роботу є сенс небайдужим людям, які готові взяти на себе відповідальність за життя та виховання дитини і поділитися з нею родинним теплом», – зазначив Є. Базилюк.

Підсумовуючи захід Світлана Скупейко зазначила, що не кожна людина здатна взяти на себе відповідальність за життя дитини, тому одного бажання замало, необхідно мати хист до роботи з дітьми.