Фахівці Широківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості додали трохи креативу і провели для шукачів роботи семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» у форматі майстер-класу, де вчили безробітних правильно складати резюме.

Резюме – один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Воно є лаконічним викладом актуальної інформації про досвід професійної діяльності, навички та вміння кандидата на посаду, що є визначальним для потенційного працедавця.

Нестандартний формат заходу передбачав зворотній зв'язок та максимальну взаємодію клієнта з фахівцем. В ході інтенсиву шукачі роботи ознайомилися з вдалими прикладами складання резюме та відеорезюме, дізналися про правила складання головного документу шукача роботи та структуру подання інформації.

Безробітні активно брали участь у майстер-класі, дискутували та ділилися власним досвідом складання резюме.

«У сучасному світі резюме – це візитна картка шукача роботи, а від вдалої презентації себе та свого досвіду залежатиме успішне працевлаштування, тому головне завдання кандидата на вакансію – привернути увагу максимальної кількості роботодавців. Як? В цьому вам допоможуть у центрі зайнятості. Звертайтеся!», – зауважили у Широківській районній філії Дніпропетровського ОЦЗ.