Днями фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели виїзний інформаційний семінар у приміщенні Івашинівської сільської ради. Основна мета зустрічі – обговорення перспективної потреби в кадрах, надання практичної допомоги у створенні «електронного кабінету роботодавця» та інше.

Під час заходу представники Філії розповіли мешканцям громади про послуги, які надає служба зайнятості, наголосили на перевагах користування електронним кабінетом роботодавця та електронним кабінетом шукача роботи. Окремо учасникам зустрічі розповіли про проведення всеукраїнського опитування роботодавців та запросили всіх працедавців громади, які ще не приєдналися до акції, взяти участь в опитуванні.

У свою чергу, голова сільської ради Наталія Іллівна розповіла про допомогу служби зайнятості в організації громадських робіт. «Дуже важливо, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян дозволяють місцевій владі вирішувати першочергові соціальні проблеми громад. А безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці та отримувати заробіток», - зауважила вона.

Під час семінару учасники найбільше цікавились питанням звільнення з місця роботи, переліком документів, необхідних для реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій на території району та інші.

«Проведення подібних виїзних інформаційних заходів фахівцями служби зайнятості дає можливість забезпечити більш суттєву поінформованість як роботодавців, так і мешканців території, сприяти якнайшвидшому задоволенню потреб обох сторін», - зазначають у Філії.