Фахівці Тернівської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели для шукачів роботи оновлений «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості».

В ході заходу шукачам роботи було донесено інформацію стосовно основних послуг державної служби зайнятості та сучасних підходів щодо їх отримання. Безробітних проінформували про можливість скористатися послугами дистанційно – через електронні сервіси державної служби зайнятості.

«Для зручності наших клієнтів створено «Електронний кабінет шукача роботи», де безробітні мають змогу створити власне резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які проводяться центром зайнятості та пройти тестування», – зауважує фахівець Філії Інна Чугай.

Фахівець ознайомила присутніх з методами попередження дискримінації та гендерної нерівності при влаштуванні на роботу та зосередила увагу шукачів роботи на небезпеці, яку несе нелегальна зайнятість (порушення прав людини, трудове рабство) та зробила акцент на перевагах легальної зайнятості – гарантоване отримання заробітної плати, безпечні умови праці, право на відпочинок, соціальний захист та захист від незаконного звільнення.

«Нелегальна зайнятість – це завжди ризик для найманого працівника. Погоджуючись на неоформлені трудові відносини ви позбавляєте себе соціального захисту та даєте зрозуміти роботодавцю, що готові працювати в збиток собі – нехтуючи правом на повноцінний відпочинок, нормований робочий день тощо. Поважайте себе – працюйте легально!», – радять у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.