Питання підтримки і допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах є одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

Заступник директора Марганецької міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) Наталія Кіліна взяла участь у семінарі в рамках проведення Інформаційно-просвітницького марафону «ВзаємоДІЯ при складних життєвих обставинах». Захід відбувся за ініціативи обласної громадської організації WOMEN plus.

У заході взяли участь представники соціальних служб міста: фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей; сфери охорони здоров’я та освіти; управління праці та соціального захисту населення; центру соціально-психологічної реабілітації дітей. А також інші спеціалісти, чия робота так чи інакше пов’язана з питаннями підтримки людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході семінару його учасники обговорювали питання, які стосуються державної системи надання допомоги особам, сім’ям і дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Розглядали систему надання допомоги з працевлаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; обговорювали складнощі роботи з наркозалежними та важливість ефективної взаємодії з місцевими органами влади та громадськими організаціями.

Кожен з фахівців розповів про основні напрямки роботи своїх організацій, поділився інформацією та методиками, які використовують у своїй діяльності.

Заступник директора Філії Наталія Кіліна зазначила: «З 1 січня 2019 року в державній службі зайнятості України стартував Інститут кар’єрного радника, який став першим етапом трансформації державної служби зайнятості, як провайдера на ринку праці. З метою працевлаштування та прискорення соціальної адаптації шукачів роботи, які опинились в складних життєвих обставинах, служба зайнятості забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта та залучає до співпраці соціальних партнерів, які опікуються проблемами громадян зазначеної категорії».