З метою проведення соціальної адаптації засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, наприкінці 2017 року Криничанським районним відділом з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління по виконанню кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Управлінням соціального захисту населення Криничанської районної державної адміністрації та Криничанським районним центром зайнятості підписано Меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю, а також  складено План-графік спільних заходів з реалізації положень  Меморандуму.

Днями у приміщенні районного відділу з питань пробації фахівці Криничанського районного центру зайнятості провели перший семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Фахівець з профорієнтації РЦЗ Юлія Коршунова  розповіла про послуги служби зайнятості: працевлаштування на постійні та тимчасові робочі місця, можливості  пройти професійне навчання або підвищити кваліфікацію, в т.ч. у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримати консультації з питань профорієнтації з метою професійного самовизначення, надання психологічної підтримки та допомоги  тощо. У ході зустрічі її учасники отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.