оп

3 грудня щорічно проходить Міжнародний день людей з інвалідністю. Суспільство закликає робити кожний рік хоча б невеликий крок, щоб в повсякденному житті бар’єрів та труднощів для таких людей ставало менше.

У цей день у Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов семінар для осіб з інвалідністю за участі соціальних партнерів, з якими присутні могли поспілкуватись та отримати відповіді на свої питання.

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новомосковського міськрайонного центру зайнятості ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, наголосила на можливості проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та побажала бути активними стосовно власного працевлаштування.

Заступник начальника Новомосковського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області Тетяна Мельник розповіла про умови призначення пенсії по інвалідності, можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду з метою отримання послуг, підключення послуги смс-інформування від Пенсійного фонду.

Заступник начальника відділу Управління праці та соціального захисту м. Новомосковськ Наталія Застава, спираючись на сучасну законодавчу базу, розповіла про послуги, що можуть отримати особи з інвалідністю, користуючись допомогою Управління праці та соціального захисту.

Представники Новомосковської МСЕ розповіли про важливість трудової реабілітації з урахуванням особливості здоров’я кожної людини, про умови проходження МСЕК.