10 січня 2019 року в Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар «Молодь на ринку праці» за участю фахівця першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги (Центр).

Провідний фахівець з профорієнтації Криворізького МРЦЗ Лариса Настич проінформувала учасників про послуги служби зайнятості для молоді, стан регіонального ринку праці та перспективи працевлаштування на підприємствах міста, державні гарантії для молодих спеціалістів у сфері зайнятості.

Про послуги центру з надання безоплатної правової допомоги щодо захисту інтересів та прав молодих громадян з питань працевлаштування розповіла представник Центру Наталя Кожемяка.

Учасники зустрічі також дізналися про функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalаid» та порталу державних послуг населенню IGOV. У разі необхідності молоді запропонували звертатися на всеукраїнську «гарячу лінію» безкоштовної правової допомоги.

По закінченню заходу безробітні отримали інформаційний матеріал про послуги служби зайнятості та центру правової допомоги,  режим роботи та адреси підрозділів центру у Кривому Розі.