З метою проведення соціальної адаптації засуджених, які звільняються з місць позбавлення волі, їх соціальної підтримки та відповідно до Плану-графіку реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) у Синельниківській виправній колонії №94 спеціалісти Синельниківського МРЦЗ провели семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

Під час семінару старший інспектор відділу соціальної, виховної та психологічної роботи ДУ СВК № 94 Вадим Помазан звернув увагу на те, що працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих, так і для суспільства. «Зайнятість осіб, які звільняються з місць позбавлення волі зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства», - зазначив він.

Заступник директора Синельниківського міськрайонного центру зайнятості Світлана Рерук розповіла про додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці та поінформувала про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Учасникам зустрічі розповіли про можливість пройти професійне навчання або підвищити кваліфікацію, в т.ч. у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримати консультації з питань профорієнтації з метою професійного самовизначення тощо.

У ході зустрічі її учасники отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.