Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива, передусім тому, що сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Ефективними шляхами подолання насильства в сім’ї є досягнення рівності жінок і чоловіків та подолання гендерних стереотипів. Проте жінки повинні бути проінформовані про їхні права та знати можливості, що надаються жертвам насильства в сім’ї.

З цією метою у Марганецькій міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, в рамках проекту Міністерства юстиції “Я маю право”, був проведений семінар для жінок під назвою "Стоп насильство!". На семінарі були присутні 15 жінок.

На зустріч з учасниками заходу завітали: фахівці відділу правопросвітництва Нікопольського центру правової допомоги Яна Крамаренко та Марганецького бюро Сергій Рубан.

Основне завдання інформаційної роботи соціальних партнерів на семінарі – підвищення обізнаності жінок про те, що насильство є порушенням прав людини, та заохочення боротися із цим явищем; формування нетерпимого ставлення до насильства.

Учасникам семінару розповіли про дії, які підпадають під визначення форм домашнього насильства, нормативну базу, засоби захисту, а також де і як отримати допомогу.