Для успішності в сфері праці є багато важливих складових: професійна компетентність та досвідченість працівника, його особисті якості, його вмотивованість та цілеспрямованість. А  ще вкрай необхідно бути здоровим та обізнаним стосовно своїх прав. Про це йшла мова на семінарі «Молодь на ринку праці», що пройшов у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості.

Від фахівців центру зайнятості молоді люди дізналися про сучасний ринок праці, про вимоги роботодавців для молодих шукачів роботи, про можливості навчання, стажування та підвищення кваліфікації під час пошуку роботи.

Представники Громадської організації «Громадське здоров’я» Сергеєва Наталя та Чупіра Наталя звернули увагу слухачів на розуміння сучасною людиною того, що успішність в професійній сфері недосяжна для тих, хто нехтує здоровим способом життя. «Стан здоров’я  є одним з факторів, що визначають  відповідність вимогам професійної діяльності. Але це  необхідно не тільки  роботодавцю, в першу чергу  кожному з нас необхідно  вберегтися від різних захворювань та прожити довге та повноцінне життя», - зазначили фахівці ГО «Громадське здоров’я».

Від представника Центру з надання безоплатної правової допомоги Кожем’яки Наталі молоді шукачі роботи дізнались про можливості отримання безкоштовних послуг з правових питань від державної організації: як скласти юридичні документи, як отримати послуги адвоката, як захищати свої права під час пошуку роботи.