У рамках співпраці Дніпропетровської обласної служби зайнятості з Німецьким товариством з міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», 6 червня 2019 фахівці Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели супервізію для спеціалістів соціальних служб. У заході взяли участь 12 спеціалістів соціальних служб Покровського району.

«Супервізія – система професійної підтримки фахівців, зокрема консультантів. Головним завданням супервізії є вирішення емоційних проблем і запобігання виникненню помилок, пов'язаних з особливостями даної сфери діяльності. Європейська Асоціація Супервізії ANSE визначає термін «супервізія», як форму консультування, спрямованих на впевненість і розвитку якості комунікацій та співробітництва в професійних сферах», –зазначила на початку тренінгу начальник відділу активної підтримки безробітних Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Жанна Ведмєдєва.

В ході тренінгу фахівці вчилися взаємодіяти з колегами, консультували та пропонували допомогу один одному. Учасники тренінгу розглянули поняття «внутрішні» і «зовнішні» ресурси, здобули перший досвід роботи супервізійної групи. В ході розгляду кейсу змогли практично випробувати нові знання та навички. Колеги щиро ділились досвідом роботи та вмінням вирішувати складні ситуації.

Всі учасники приймали активну участь в процесі супервізії.

За результатами супервізії її учасники усвідомили, що не треба залишатися зі своїми проблемами наодинці.