оп

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Свої зусилля вони активізують заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Покровська міська філія Дніпропетровського ОЦЗ (Філія) провела семінар для безробітних «16 днів проти насильства», в якому взяла участь начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин  Управлiння працi та соціального захисту громадян виконкому Покровської мiської ради Олена Бабкіна.

Фахівці Філії ознайомили присутніх з поняттям «насильство», видами насильства та продемонстрували соціальні ролики: «Ми – проти насилля» та «Насилля у сім’ї».

Від Олени Бабкіної безробітні дізналися, що в м. Покров створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, та отримали контактні телефони. «Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від статі, є порушенням прав людини», - зауважила вона.

Підсумовуючи зустріч, присутні погодилися, що подолання насильства можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Інформаційна кампанія, метою якої є привернення уваги до проблеми насильства, формування свідомості у населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства є одним із кроків вирішення даної проблеми.