У Відділі надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для шукачів роботи.

Присутні отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та шляхами, якими людина може потрапити до даної ситуації, проблемою дитячої найманої праці та її формами.

«Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. З кожним роком кількість виявлених злочинців цієї категорії зростає», - наголосила фахівець Відділу Наталя Костюк.

Присутні також переглянули навчально - документальний відеоролик «Життя на продаж», який повною мірою показав масштаби явища та допоміг дізнатись про нові методи вербування та втягнення громадян України у злочинну діяльність.