Затребуваність професій швидко змінюється і це факт. Спеціальності, які ще вчора були на піку популярності, можуть виявитися зовсім не актуальними сьогодні й тим паче завтра.

Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 2 травня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: бухгалтер, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, вчитель закладу загальної середньої освіти, електрогазозварник, токар, сестра медична (брат медичний), кухар.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: фармацевт, швачка, лікар загальної практики – сімейний лікар, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, комірник, мерчендайзер, майстер виробничого навчання, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, касир торговельного залу, кондуктор громадського транспорту.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.