У світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. Торгівля людьми набирає щораз ширших масштабів і дедалі більше жорстоких форм. Це злочинний бізнес, який посідає третє місце за рівнем прибутковості, поступаючись лише торгівлі зброєю та наркотиками. В останні роки спостерігається поширення такого явища, як торгівля людьми, з метою їх використання для примусової праці, жебракування, сексуальної експлуатації, поширення наркотиків та інших форм злочинної діяльності.

З метою запобігання трудовій міграції та торгівлі людьми у приміщенні Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, за участю голови правління ГО «Промінь» Олени Моргун, пройшло 2 семінари для безробітних осіб на тему: «Торгівля людьми – це не міф, це реальність!».

У ході зустрічі присутнім повідомили про способи, які використовують злочинці для досягнення своїх цілей, продемонстрували відеоматеріал з реальними історіями. 

На завершення заходу Олена Моргун відповіла на ряд запитань, які виникли у присутніх щодо легальної роботи і навчання за кордоном та надала адреси консультативних центрів і телефони гарячої лінії. 

Саме такі спільні інформаційні заходи та узгоджені дії сприяють підвищенню обізнаності громадян України і допомагають визначити шляхи запобігання потрапляння в ситуацію, пов'язану з торгівлею людьми.