Безробіття негативно впливає на якість життя будь-якої людини. Особливо гостро це відчувається зараз, під час дії карантину.

Стрес, який переживає жінка, спричинений не тільки втратою роботи, а й втратою цінностей, якими вона володіла: статусом, матеріальним достатком, фінансовою незалежністю, звичним колом спілкування.

З метою психологічної підтримки представниць прекрасної статі, які втратили роботу, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дніпровського міського центру зайнятості Мирослава Ширінова провела тренінг «Самооцінка. Її вплив на життя та діяльність людини».

У заході взяли участь 15 безробітних жінок.

Інтенсив розпочався із знайомства: кожна учасниця мала можливість розповісти про себе, свої переживання та проблеми пов’язані з працевлаштуванням. Шляхом тестування за методикою Будассі було визначено рівень самооцінки кожної жінки.

Під час виконання вправи «Перелік моїх досягнень» учасниці проаналізували свій професійний досвід, оцінили власні можливості та підвищили особисту думку про власну значущість.

Захід пройшов у невимушеній та доброзичливій обстановці. Під час тренінгу спостерігався контакт та взаємодія між усіма учасницями.

По завершенні тренінгу учасниці отримали індивідуальні консультації та поради фахівців з профорієнтації щодо побудови кар’єри.