«Зібратися разом - це початок. Залишатися разом - це прогрес.

Працювати разом - це успіх» (Генрі Форд).

Тімбілдінг (англ. Team building - побудова команди) - термін, що застосовується до широкого діапазону дій для створення та підвищення ефективності роботи команди. Він є не просто популярним, а необхідним та важливим чинником для забезпечення високопрофесійної і злагодженої роботи колективу.

27 квітня 2018 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбувся заключний етап тренінгу «Використання особистісних ресурсів для профілактики професійного вигорання». Перший та другий етап навчання фахівців Дніпропетровського обласного центру зайнятості пройшов 20 та 25 квітня.

У тренінгу брали участь 14 начальників та їх заступників структурних підрозділів Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Проводила тренінг провідний фахівець відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами Бобир Олена, яка пройшла навчання на тренерів та супервізорів в рамках комплексної програми за сприянням німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Тренер зосередила увагу усіх учасників на тому, що у будь-якій організації необхідна висока працездатність її співробітників. Важливо, щоб не тільки кожна окрема людина виконувала свою роботу якісно, але і весь колектив працював, як команда. При цьому, є необхідність використання власних ресурсів для запобігання професійного вигорання.

Чому відбувається вигорання? Як його не допустити? Коли  вчасно відпочити? Учасники тренінгу отримали відповіді на ці питання та кожен поділився власним досвідом.

Під час заходу колеги переконались у тому, що для успішного досягнення високої мети  необхідно мати усім однаковий командний настрій та знаходити нелінійні рішення.