Державна служба зайнятості постійно змінює та оновлює послуги, які стають більш доступними та «мобільними», оскільки ситуація на ринку праці вимагає оперативного реагування на потреби роботодавців та громадян, які звертаються за допомогою у пошуку роботи. Оновлюється зміст і форми проведення заходів для осіб, які перебувають на обліку, як безробітні.

Так, у Дніпровському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з питань зайнятості, де 22 шукачам роботи розповіли особливості легальної та нелегальної зайнятості. До обговорення долучилась головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олена Аладіна.

Безробітних ознайомили із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, гендерними аспектами на ринку праці та загрозами нелегальної трудової міграції;  розповіли про переваги легальної зайнятості, деякі аспекти неформальної зайнятості та наслідки нелегальної трудової міграції.

В ході заходу учасники семінару жваво обговорювали порушені питання та цікавилися електронними сервісами служби зайнятості.