Днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці» за участю юриста Центру безоплатної правової допомоги та 25 безробітних осіб.

Зустріч була спрямована на розширення кола правових знань громадян у повсякденному житті.

Фахівець міськрайцентру зайнятості нагадала присутнім основні права та обов`язки клієнтів, було обговорено питання особливостей реєстрації та перебування на обліку в центрі зайнятості, роз`яснено, яка робота може вважатися підходящою та можливі причини зняття з обліку.

Юрист центру безоплатної правової допомоги розповів про зміст діяльності організації та можливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичними особами. Фахівець навів приклади роботи зі зверненнями громадян, зокрема, представництво інтересів осіб в судах та складання документів процесуального характеру.

Учасники заходу розглянули питання щодо прав громадян на працю та інших трудових прав, оформлення трудових договорів та угод цивільно-правового характеру, переваг офіційного працевлаштування  та легальної зайнятості.

Наприкінці зустрічі присутні отримали інформаційні буклети про порядок надання безоплатної правової допомоги та відповідні контакти. Після семінару усіх бажаючих запросили на індивідуальні правові консультації з особистих питань.