Реалізовуючи індивідуальний адресний підхід до питань зайнятості кожного клієнта фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) оперативно опрацьовують питання працевлаштування представників вразливих категорій населення, серед яких – безробітні особи з інвалідністю.

Днями працівники Філії спільно з представницею П’ятихатського бюро правової допомоги Тетяною Федан провели черговий семінар з елементами тренінгу для зазначеної категорії клієнтів.

Надання інформації та рекомендацій з підвищення правової грамотності безробітних чергувалася з інтерактивними вправами.

Виконання спеціальних вправ допомогло присутнім усвідомити особисту цінність та підвищити самооцінку, зняти внутрішню напругу та подолати психологічні бар’єри у спілкуванні.

Така форма спілкування допомогла створити дружню, невимушену атмосферу довіри, яка дозволила поділитися власним досвідом та обговорити гострі кути питань зайнятості громадян з інвалідністю, а головне – можливість надати поради з подолання виниклих проблем у правовому полі.

«Успішне працевлаштування залежить не стільки від фізичних можливостей пошукача, скільки від професіоналізму, вмотивованості та віри у свої сили», – запевняють організатори зустрічі.