У Відділі надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) відбувся інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес ?». У заході взяли участь 8 безробітних осіб.

Учасники заходу були проінформовані про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні.

Фахівець Відділу Наталя Костюк детально зупинилася на послугах служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, розповіла про можливості проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, а також на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності.

«Кожний бізнес розпочинається з бізнес ідеї. Вибір бізнес ідеї - це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, в кращому випадку, до втрати вашого часу, а в гіршому - до втрати грошей, які ви можете вкласти у її розвиток», - акцентувала Н.Костюк.

Учасників заходу ознайомили з приклади провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, які організували власну справу за сприяння служби зайнятості.

«Отже, перш ніж визначитися з питанням, у якій сфері діяльності відкривати свій бізнес, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, і не боятись труднощів», - підсумувала Наталя Костюк.

Наприкінці слухачі семінару отримали слушні поради, які допоможуть впевнено почуватись в досить складному та відповідальному бізнес середовищі.