На виконання Програми інтенсифікації розвитку малого та середнього бізнесу Дніпропетровської області на 2018-2020 роки, за підтримки КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради у Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся тренінг: «Розвиток дивергентного мислення».

У заході взяли участь 20 учнів 8 класу КЗ СЗШ № 9, педагоги, спеціаліст з розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області Христина Рябкова, інтелект-тренери Віталій Шаповалов, Юрій Ібрагімов та фахівці Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Захід проходив у два етапи. Під час теоретичної частини учні дізналися дуже багато цікавого про світ професій, а також  про професії, які зникають та про професії майбутнього. На практичній частині тренери провели різноманітні вправи та ігри. Учні були поділені на команди і показали свій бійцівський дух в інтелектуальних поєдинках.

По закінченню заходу учасники отримали дипломи, висловили подяку організаторам цієї зустрічі, а також свої думки і сподівання, що отримані уміння і навички на інтелект-тренуванні будуть використані ними  у подальшому житті.