Днями на базі Інформаційно-консультаційного центру фахівчиня Відділу надання соціальних послуг у Соборному районі Дніпровського міського центру зайнятості Олена Олійник провела вебінар для людей з інвалідністю.
У заході взяли участь12 осіб зазначеної категорії.
До участі у відеоконференції долучилися начальниця відділу забезпечення зайнятості та соціального захисту осіб з інвалідністю Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (Фонд) Юлія Рогозіна та економіст установи Майя Цапушек.
На початку заходу Олена Валеріївна ознайомила присутніх з електронними сервісами державної служби зайнятості та розповіла, як можна отримати соціальні послуги не виходячи з дому.
Також вона презентувала пошукачам соціально-відповідальних роботодавців міста, які зацікавлені у працевлаштуванні громадян з інвалідністю.
Юлія Рогозіна детально розповіла учасникам вебінару про послуги, які вони можуть отримати звернувшись до Фонду: соціальна, трудова та професійна реабілітація; санаторно-курортне лікування; виплати грошової компенсації; протезування та/або ортезування тощо.
Її колега – Майя Цапушек поінформувала про можливість проходження дистанційного навчання за рахунок установи.
Наприкінці онлайн зустрічі учасники отримали контакти Фонду, актуальну інформацію щодо державних і громадських організацій, які займаються питаннями людей з інвалідністю та дізналися, де і як можуть отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості.